Zarabiaj przez internet

poniedziałek, 2 marca 2015

Przygoda życia, jeszcze 1,5 roku

Marzy nam się gorąca Hiszpania, codziennie studiuje ich klimat, życie, politykę,  wszystko by być przygotowana na nowe życie. Taki mamy plan,  wyjechać tam,  kto nie ryzykuje-nie żyje,  a my chcemy żyć właśnie tam,  czeka mnie tylko praca i skończenie szkoły,  odłożyć kasę i wyruszyć.  Najpierw Holandia,  tam czeka na nas dwójka znajomych którzy także chcą poznać inne życie.  Po drodze Francja (jeśli dobrze zaoszczędzimy to może i Włochy).  No i piękna Hiszpania.
Ale zacznijmy od początku,  dlaczego akurat takie życie wybraliśmy.
Jak każdego z nas wkurza to co dzieje się w Polsce, dużo młodych osób wyjeżdża w poszukiwaniu normalnego życia. U nad dochodzi jeszcze chęć poznawania świata, nie chcemy całe życie siedzieć w Polsce i w wakacje wyjeżdżać tylko nad wodę bo tylko na to nas stać,  ale zaciskowy pas, zaczynamy zbierać na nowe życie,  wiadomo będzie ciężko ale z myślą ta na co zostaną przeznaczone te pieniądze,  czyli na nowe życie,  aż chce się odkładać nawet i wszystko co się zarobi.
Początkowo myśleliśmy o Anglii,  prosta rzecz,  dużo Polaków i proste zycie( nie zwracając uwagi na początki) ślę nasze marzenia były silniejsze,  ciepłe kraje,  piękne wody i widoki,  i podróż która nas czeka,  wtedy stwierdziliśmy ze to jest to. Nie można siedzieć i narzekać, podążać za marzeniami to nasz cel.  Ohh nie mogę się doczekać,  już zaczęłam się uczyć hiszpańskiego,  narazie to parę słów ale do wyjazdu będę mogła już coś wydusic choćby na zakupach czy restauracji, i powiem wam ze język ten jest przyjemny do nauki,  jeśli komuś naprawdę podoba się ten język nie będzie miał problemów z nauką. Kiedy będziemy wyjeżdżać powstanie nasz nowy blog,  wszystko będziemy opisywać i wstawiać zdjęcia,  ale jeszcze musicie poczekać,  mnie z tego powodu smutno,  ale miejmy nadzieję że szybko zleci :)

Czy to nie piękny widok? 

Jedynie jeszcze co trzeba zrobić to wyrobienie paszportu i wyszukanie pracy za pośrednictwem agencji. 
No na tyle z mojej strony,  trzymajcie się i trzymajcie kciuki :) 

2 komentarze:

  1. Mam takie same plany na przyszłość, znaczy nie mówię, że Hiszpania (pomijając to, że jestem w I gimnazjum xD) ale również nie mam zamiaru zostać w Polsce, ostatnio myślałam nad Francją, tak czy inaczej przed studiami chcę jeszcze wyjechać w taką 'podróż życia' żeby ogólnie trochę zwiedzić świat, coś więcej zobaczyć :) Powodzenia w nauce języka i oszczędzaniu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję :3 ja również Ci życzę powodzenia :3 a Francja też ciekawy kraj :)

    OdpowiedzUsuń